Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

František Rachlík: Záměny

Popis:

Tři novely

Název: Záměny

Edice:

Autor: František Rachlík

Překlad:

Ilustrace:

Popis: Prostředí moderního letiště tvoří rámec tří novel, příběhů, které si vzájemně vyprávějí v dlouhých hodinách čekání na opožděné letadlo do Paříže dva čeští technici a francouzská lékařka. V prvním příběhu vypráví francouzská lekařka jak byl za války v Terezíně snad omylem místo jejího manžela popraven přítel podobného jmena. Přijela do Československa aby vypátrala pravdu o tomto podivném případu záměny jmen a odpověděla si na otázku viny či neviny člověka se kterým žije. V druhém čteme o lásce dvou mladých lidí v jejichž vztahu sehrála důležitou roli změna společenského posavení v pohnutých poválečných letech. A konečně třetí příběh vypráví o drobné lehkomyslné chybě vedoucího pracovníka továrny na výrobu aut a jejich následcích. Aby firma splnila plán zařadil mezi hotové vozy i tři vadné v přesvědčení, že bude moci závadu druhého dne odstranit - vozy však byly v noci odeslány a on s hrůzou a výčitkami sleduje zprávy o automobilových neštěstích v očekávání, kdy bude jeho vina odhalena.

Počet stran: 132

Formát: 128 x 200 mm

Vazba: Pevná, úlátěná, s přebalem

Příloha:

Vyšlo: 1963

Nakladatelství: Československý spisovatel

Sleva:

Ukázka:

Stav: Stopy používání na papírovém přebalu, jinak perfektní

Poznámka: 1. vydání

Osobní předání možné po předcházející telefonické domluvě (722 711 226) v Kutné Hoře nebo v Praze, jinak posíláme na dobírku, poštovné a balné 100 Kč.

Při objednávce více položek platíte jen jedno poštovné (podle rozměrů a váhy zásilky), které Vám sdělíme e-mailem.

Publikaci Vám můžeme také dopravit na Vaši adresu. V případě zájmu si o podmínky a cenu za dopravu napište na obchod@art-tour.cz

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13429825

Počet zhlédnutí:

3 642x

Zhlédnutí detailu:

178x

TOP inzeráty - Beletrie, zábavná literatura

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 928 inzerátů