Home Knihy Beletrie, zábavná literatura Poprask v sýrové uličce,Třetí přání I. a II.díl, Drž mě pevn
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Poprask v sýrové uličce,Třetí přání I. a II.díl, Drž mě pevn

Jihočeský kraj
18. 9. 2023 - 11:44
Dohodou
Prodávající

Popis

Pridám čtyři knihy ('i jednotlivě) a to: "Poprask v sýrové uličce", Třetí přání I. a II.díl", "Drž mně pevně a miluj mně zlehka". Všechny knihy napsal Robert Fulghum a šechny knihy vydalo nakl. Argo v Praze.
1. Poprask v sýrové uličce - Vydáno v Praze roku 2016. Kniha Vás utvrdí, že každý den plný zázraků, které člověk vidí jen, když chodí po světě s otevřenýma očima i srdcem. Kniha je většího formátu. Je v perfektním, nepoškozeném stavu i s obalem a má 160 stran. Je jako nová, vhodná i jako pěkný dárek.
2.Drž mě pevně, miluj mě zlehka - příběhy z tančírny Gentury _ilustrovala Willw Baderová, vydáno v roce 2011. Mladý právník přijímá nabídku z tančírny, netuší, že právě tento jeho krok obrátí jeho život naruby. Najde zde něco tak prostého a přitom životně důležitého, jako je láska....... Kniha je v perfekním, nepoškozeném stavu i s obalem a má 270 stran. Je jako nová, vhodná i jako pěkný dárek.
3. Třetí přání - ilustrovala Karen Lewisová, vydáno v roce 2004 - Tato kniha není ledajaký román. Není ro běžný román, ani tradiční, ani realistický. Je stejně složitý jako pohádková tři přání. Jedna žena a dva muži. Děj se odehrává na mýty opředené Krétě..... Má dvě části: 1. Svědek a 2. Ariadna a příplety. Je v perfektním, nepoškozeném stavu i s obalem a má 485 stran. Je jako nová, vhodná i jako krásný dárek
4. Tři přání II. - zbytek příběhu - kniha je ještě v originálním obalu - nepoužita. Vydáno v roce 2005. Obsahuje CD. Děj nás tentokrát zavede především do vzdálenějšího Japonska, kde si Alice nechá u věhlasného mistra udělat konečně své vysněné tetování, a posléze do Athén, kde se všechny známé postavy na svých cestách zastaví a setkají se svou „věštkyní“ taxikářkou Polydorou, která každému předpoví budoucnost. Všichni se pak sejdou na Krétě v Meltemi, kde Alex uspořádá večeři na oslavu svatého Ošidného, patrona lidí, co nežijí konvenčně. Kniha je ještě v originálním obalu v perfektním, nepoškozeném stavu i s obalem.
Nabídněte. Jarka Rodová

Poprask v sýrové uličce,Třetí přání I. a II.díl, Drž mě pevn

Zavřít Zavřít
Prodávající
Jarka Rodová
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!