Belva Plainová: Hořící ráj

Popis:

Název: Hořící ráj

Edice:

Autoři: Belva Plainová

Překlad: Josef Hegner

Popis: Jen ten z vás, kdo nezatoužil prožít alespoň několik okamžiků na exotických ostrovech Karibského moře, kdo se nezasnil nad bílou pláží a lagunou věnčenou palmami, kdo se nezachvěje úzkostí z hodiny ticha před úderem hurikánu, jen ten zůstane lhostejný k tomuto napínavému románu plnému romantiky, ve kterém Belva Plainová znovu prokázala svou fantazii, fabulační schopnosti a udivující znalost prostředí.

Ztraceným rájem může každému připadat život na St. Felice, nevelkém ostrově, který byste marně hledali na mapě. Po několik staletí se spolupodílela na vládě Angličanů bohatá a pyšná rodina Francisů. Obě světové války a další převratné události přinesly však i do tohoto vzdáleného kouta nové myšlenky a s nimi i řadu sociálních přeměn. V osudu dvou mužů, Patrika a Francise, přímých potomků oné plantážnické generace, stáváme se svědky jejich zápasů, proher i vítězství, prožijeme s nimi hluboké lásky i trpká zklamání, ochutnáme hořkost zrady, abychom se ujistili, že je nutné vzepřít se násilí a znovu a znovu bojovat za lidskou slušnost a důstojnost.

Počet stran: 443

Formát: 126 x 200 mm

Vazba: Pevná, s přebalem, lesklé lamino

Příloha:

Vyšlo: 1994

Nakladatelství: Knižní klub

Sleva:

Ukázka:

Stav: Perfektní

Poznámka: 1. vydání, látková záložka

Osobní předání možné po předcházející telefonické domluvě (722 711 226) v Kutné Hoře nebo v Praze, jinak posíláme na dobírku, poštovné a balné 120 Kč.

Při objednávce více položek platíte jen jedno poštovné (podle rozměrů a váhy zásilky), které Vám sdělíme e-mailem.

Publikaci Vám můžeme také dopravit na Vaši adresu. V případě zájmu si o podmínky a cenu za dopravu napište na obchod@art-tour.cz

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13381696

Počet zhlédnutí:

3 945x

Zhlédnutí detailu:

1 764x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 868 inzerátů