11.07.2019 11:43   |  Nabídka / Prodám   |  Detektivky
Cena: 75 Kč

Popis: autor: Phillip Margolin.348 stran. stav: na 3. listu kde ještě nezačíná textová část je v pravém horním roku vystřižen malý proužek papíru vel 1,5 x 5,5 cm, jinak nepoškozena.
V Portlandu ve státě Ohio zmizelo beze stop několik manželek významných obchodníků. Zůstala po nich jen černá růže a vzkaz:ODEŠLA,ALE VZPOMÍNKA ZŮSTÁVÁ.Totožná série zmizení se odehrála i v Hunter’s Point ve státě New York před deseti lety-ovšem vrah byl tehdy dopaden, případ byl uzavřen a speciální vyšetřovací tým pátrající po „růžovém vrahovi“je rozpuštěn. Nancy Gordonová pracuje jako detektiv v oddělení vražd na policejní stanici v Hunter’s Point a patří mezi původní členy týmu vyšetřujícího zločiny „růžového vraha“. Už deset let se klidně nevyspala pronásledována nočními můrami o sadistickém vrahovi,který-a na to je ochotná přísahat-je pořád ještě na svobodě….
Osobní předání lze Bohumín, občas mívám cestu do Ostravy. Při platbě předem na účet cena +60 Kč za doporučenou zásilku, u dobírky poštovné 107 Kč. Mohu poslat i obyčejně s poštovným 33 Kč.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
11946829
Počet zhlédnutí:
11 098x
Zhlédnutí detailu:
359x