Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Valja Stýblová: Dům u nemocnice

Popis:

Román pro dívky

Název: Dům u nemocnice

Edice: Veronika

Autor: Valja Stýblová

Překlad:

Ilustrace: Jitka Kolínská

Popis: Víťa je obyčejná holka, která právě vyšla základní školu. Matka jí zemřela, když byla ještě hodně malá a nedávno ji nahradila macecha, které se narodil syn Vlastík. Její nevlastní matka je velmi lakomá a myslí jen na sebe a svého synáčka. Víťa se chce stát zdravotní sestrou, ale nebýt její starší sestry Lídy, která je už vdaná a pracuje jako zdravotní sestra, otec by jí to nikdy nedovolil, protože macecha si myslela, že vydržovat Víťu Praze by nezvládli. Lída pomůže Vítě otce přesvědčit a tak Víťa do nové školy nastoupí. Je ale výrazně menší a méně vyspělá něž její supermoderní spolužačky a často se stává terčem jejich peprných poznámek. Děj končí po ukončení prvního ročníku.

Počet stran: 143

Formát: 141 x 204 mm

Vazba: Brožoovaná, lesklé lamino

Příloha:

Vyšlo: 1981

Nakladatelství: Albatros

Sleva:

Ukázka:

Stav: Razítka knihovny, jinak perfektní

Poznámka: 1. souborné vydání

Osobní předání možné po předcházející telefonické domluvě (722 711 226) v Kutné Hoře nebo v Praze, jinak posíláme na dobírku, poštovné a balné 100 Kč.

Při objednávce více položek platíte jen jedno poštovné (podle váhy zásilky), které Vám sdělíme e-mailem.

Obraz Vám můžeme také dopravit na Vaši adresu. V případě zájmu si o podmínky a cenu za dopravu napište na obchod@art-tour.cz

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13139773

Počet zhlédnutí:

4 769x

Zhlédnutí detailu:

290x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 988 inzerátů