Hana Pražáková: Letadlo a desetikoruna

Popis:

S ilustracemi Zdeňky Krejčové

Název: Letadlo a desetikoruna

Edice:

Autor: Hana Pražáková

Překlad:

Ilustrace: Zdeňka Krejčová

Popis: Knížka vypráví o desetiletém Daníkovi, který jede s maminkou na Slovensko. Maminka jede za svou kamarádkou Dášou. Ta má manžela Laca a miminko Beátku a bydlí také s Beátky babičkou. Jmenují se Vichorovi. Laco je primář v dětské ozdravovně. Jednou venku se Daník seznámil s holčičkou z ozdravovny - Michalkou. Neznal její jméno a říkal jí Smutňačka. Jednou zůstal Dan doma sám s babičkou a Beátkou. Daník šel ven a za chvíli uslyšel rachot u Vichorů. Zazvonil, ale babička nepřicházela. Přelezl balkón a uviděl rozbité sklo a babičku s rukou od krve. Běžel do ozdravovny a sestřičce vše řekl. Babičku odvezli do nemocnice a Daník zůstal doma s Beátkou. Sestřička poslala k Vichorovým Michalku, aby Daníkovi pomohla. Tak se více seznámili. Za čtyři dny prožil Daník s Michalkou a Vichorovými hodně dobrodružství. Rozloučili se o Velikonocích, kdy se Daník naštval na Michalku, že za ním nechce přijet do Prahy. Pak ho to mrzelo. Při loučení dostal Daník od babičky desetikorunu. Ať si koupí třeba bonbony. Potom letěl letadlem a moc se mu to líbilo. Humorné vyprávění, kde nechybí ani cit a napětí, potěší pamětníky i novou generaci čtenářů.

Formát: 140 x 198 mm

Rozsah: 131 strana

Vazba: Pevná, lesklé lamino

Vyšlo: 19846

Nakladatelství: Albatros

Příloha:

Sleva:

Ukázka:

Stav: Poškozená strana 127 (viz foto), jinak perfektní

Poznámka: 1. vydání

Osobní předání možné po předcházející telefonické domluvě (722 711 226) v Kutné Hoře nebo v Praze, jinak posíláme na dobírku, poštovné a balné 100 Kč.

Při objednávce více položek platíte jen jedno poštovné (podle rozměrů a váhy zásilky), které Vám sdělíme e-mailem.

Knihu Vám můžeme také dopravit na Vaši adresu. V případě zájmu si o podmínky a cenu za dopravu napište na obchod@art-tour.cz

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13647801

Počet zhlédnutí:

3 459x

Zhlédnutí detailu:

126x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 044 101 inzerátů