Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Evropské pohádky

Popis:

S nádhernými ilustracemi Renaty Fučíkové

Název: Evropské pohádky

Edice:

Autor:

Překlad: František Hrubín, Jitka Fučíková, Jan Vladislav

Ilustrace: Renata Fučíková

Popis: V knize, kterou držíte v ruce, najdete osm evropských pohádek. Některé z nich už dávno zdomácněly v mnoha evropských literaturách, a staly se tak součástí literatur národních. Přesto si je rádi stále připomínáme. Vždyť pohádkové příběhy pro většinu milovníků světa fantazijního, ve kterém se může stát všechno to, co v běžném reálném světě nebývá či chybí, skrývají kouzlo nejen v příběhu samotném. Aby však čtenář přece jen neměl pocit, že už to všechno dávno četl, ocitlo se v této knize i pár pohádek méně známých. A abychom nezůstávali stále jen v prostředí domácím a prozkoumaném, vydáme se v příštích knihách do míst z pohledu Středoevropana snad trochu exotických - do chladných krajin severu, do dálek východu a určitě ještě někam jinam. Všechno se ale prozrazovat nemá.

Počet stran: 160

Formát: 210 x 298 mm

Vazba: Pevná, lesklé lamino

Příloha:

Vyšlo: 2003

Nakladatelství: Brio

Sleva:

Ukázka:

Stav: Razítka a vpisky knihovny, jinak perfektní

Poznámka: 1. vydání v této úpravě

Osobní předání možné po předcházející telefonické domluvě (722 711 226) v Kutné Hoře nebo v Praze, jinak posíláme na dobírku, poštovné a balné 120 Kč.

Při objednávce více položek platíte jen jedno poštovné (podle rozměrů a váhy zásilky), které Vám sdělíme e-mailem.

Publikaci Vám můžeme také dopravit na Vaši adresu. V případě zájmu si o podmínky a cenu za dopravu napište na obchod@art-tour.cz

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13691358

Počet zhlédnutí:

3 790x

Zhlédnutí detailu:

168x

TOP inzeráty - Dětská literatura

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 960 inzerátů