Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Hans Christian Andersen: Flétnové hodiny

Popis:

S pohádkovými ilustracemi Dyrila Boudy

Název: Flétnové hodiny

Edice: Máj

Autor: Hans Christian Andersen

Překlad: Jiřina Vrtilová, Oldřich Liška, Jan Rak

Ilustrace: Cyril Bouda

Popis: Dvaatřicet pohádek světově proslulého dánského pohádkáře minulého století, představujících výbor z rozsáhlého autorova díla tohoto žánru. Vystupují v nich nejen tradiční princezny, králové, drobní lidé, zvířata a imaginární bytosti, ale také

personifikované věci. Autor doslovu o Andersenových pohádkách říká: "Jeho pohádky jsou zásadně umělé, v tom smyslu totiž, že jsou mu k tomu, aby jimi promlouvala duše jeho vlastní. Mnoho jich i on přejal z lidové ústní slovesnost. Hans Christian Andersen (* 2. dubna 1805; + 4. srpna 1875) našel v pohádce adekvátní formu básnického sebevyjádření, příležitost k autentické výpovědi emocionální, filosofické a mravní, slovesný nástroj k vyslovení vlastní touhy."

Soubor obsahuje pohádky Létající kufr, Ropucha, Křesadlo, Šťastná rodina, Přítel na cestách, Stříbrný groš, Císařovy nové šaty, Je to naprosto jisté, Pasáček vepřů, Motýl, O hloupém Honzovi, Dobrá nálada, Co dělá táta, to je vždy správné, Princezna na hrášku, V kachním dvorku, Dva kohouti, Hlemýžď a růžový keř, Polévka ze špejle od klobásy, Skřítek u hokynáře, Iduščiny květiny, Sedmikráska, Sněhová královna, Statečný cínový vojáček, Smrček, Pastýřka a kominíček, Stará svítilna, Divoké labutě, Ošklivé kačátko, Nezbedný kluk, Malá mořská víla, Slavík, Stín.

Formát: 118 x 198 mm

Počet stran: 220

Vazba: Pevná, s přebalem - chybí papírový přebal

Vyšlo: 1969

Nakladatelství: Mladá fronta

Příloha: Doslov Emanuela Frynty

Sleva:

Ukázka:

Stav: Chybí papírový přebal, jinak perfektní

Poznámka:

Osobní předání možné po předcházející telefonické domluvě (722 711 226) v Kutné Hoře nebo v Praze, jinak posíláme na dobírku, poštovné a balné 100 Kč.

Při objednávce více položek platíte jen jedno poštovné (podle rozměrů a váhy zásilky), které Vám sdělíme e-mailem.

Knihu Vám můžeme také dopravit na Vaši adresu. V případě zájmu si o podmínky a cenu za dopravu napište na obchod@art-tour.cz

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13726451

Počet zhlédnutí:

7 534x

Zhlédnutí detailu:

159x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 755 inzerátů