02.03.2021 21:29   |  Nabídka / Prodám   |  Dětská literatura
Cena: 150 Kč
Popis:

S charakteristickým ilustracemi autora

Název: Brouk Pytlík

Edice: Knihy Ondřeje Sekory pro děti, sv. 1.

Autor: Ondřej Sekora

Ilustroval: Ondřej Sekora

Popis: Brouka Pytlíka jako knihu ze zlatého fondu české literatury pro děti netřeba příliš představovat. Veselé příhody poplety a rozumbrady Pytlíka rozesmávají čtenáře již několika generací. Knížky Ondřeje Sekory však čtenáře nejen pobaví, ale pokaždé se vedle dobrého příběhu dozvědí i něco nového o světě kolem nás.

Příhody brouka Pytlíka, který všechno věděl, všude byl, ale nic pořádně neuměl. Od roku 1969 vychází Brouk Pytlík v souhrnném vydání a obsahuje obě knihy napsané Ondřejem Sekorou v letech 1939 až 1940 - Trampoty brouka Pytlíka a Malířské kousky brouka Pytlíka

Počet stran: 138

Formát: 170 x 245 mm

Vazba: Pevná, šitá, kapitálek

Příloha:

Vyšlo: 1974

Nakladatelství: Albatros

Sleva:

Ukázka: Najednou se v letu do čehosi zamotal, kolem krku se mu otočily nějaké provazy, o hlavu kleplo několik trámů a prásk, bumburumbu, jako po nějakém zemětřesení se zřítilo jakési lešení i s Pytlíkem na zem. Pytlík ležel vzhůru nohama, na hlavě měl káď s maltou, na noze napíchnuté pokreslené papíry. „ U sta tisíců hřebíků a pěti krokvic!“ zaklel kdosi nad tou spoustou. „Hrom aby do toho vrtáka bacil!“ zahuboval někdo druhý zase docela neučeně. Pytlík si utřel oči od malty, rozhlédl se trochu a málem vykřikl hrůzou. Nad sebou viděl dva veliké chlapíčky s hrozitánskými vousy, se sekerami v rukou, jeden byl starší, měl tak trochu bříško, a druhý mladší, s brýlemi učeně nasazenýma na nose. Byli to dva tesaříci, kteří tu stavěli domek.

Stav: Stopy používání, jinak perfektní

Poznámka: 2. vydání v Albatrosu

Osobní předání možné po předcházející telefonické domluvě (722 711 226) v Kutné Hoře nebo v Praze, jinak posíláme na dobírku, poštovné a balné 120 Kč.

Při objednávce více položek platíte jen jedno poštovné (podle rozměrů a váhy zásilky), které Vám sdělíme e-mailem.

Knihu Vám můžeme také dopravit na Vaši adresu. V případě zájmu si o podmínky a cenu za dopravu napište na [email protected]

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Miroslav Moravec
Odkaz: https://1039361901.s1.eshop-rychle…

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15835783
Počet zhlédnutí:
255x
Zhlédnutí detailu:
46x