Kategorie
Home Knihy Encyklopedie, odborné publikace ( Finance ) Robert Kiyosaki - Do důchodu mladý a bohatý

( Finance ) Robert Kiyosaki - Do důchodu mladý a bohatý

Praha
13. 1. 2022 - 12:06
169 Kč
Prodávající

Popis

s podtitulem Jak získat majetek a nikdy o něj nepřijít. "David porazil Goliáše, protože uměl používat moc leveridže. Mladý chlapec a jednoduchý prak byli mnohem mocnější než obávaný obr Goliáš. V tom spočívá moc leveridže."
Předchozí autorovy knihy pojednávaly o moci toku peněz. "Tok peněz je nejdůležitější výraz ve světě peněz. Druhý nejdůležitější výraz je slovo leveridž." (Česky lze tento výraz definovat jako schopnost dělat víc s menším úsilím.)
Leveridž vysvětluje, proč někteří lidé zbohatnou, a jiní ne. Leveridž je moc, a tato moc může pracovat pro vás, nebo proti vám. Protože je to moc, někteří lidé ji využívají, jiní ji zneužívají, a další se jí bojí. Důvodem, proč je jen 5 procent Američanů bohatých, je skutečnost, že jen 5 procent Američanů využívá moc leveridže. Mnozí lidé, kteří chtějí zbohatnout, nikdy nezbohatnou, protože tuto moc zneužívají. A většina lidí nikdy nezbohatne, protože se této moci bojí."
Tato kniha je o tom, jak Robert a Kim Kiyosaki během necelých 10 let odešli do důchodu finančně svobodní, ačkoli začínali bez peněz. Informujte se, jak můžete udělat totéž. Nechcete-li celý život tvrdě pracovat, tato kniha je pro vás. Proč byste nemohli odejít do důchodu mladí a bohatí?
Pevná vazba, dobrý stav.

Základní údaje

Oblast inzerce
Praha
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
83887093449791360872
169 Kč
Prodávající

( Finance ) Robert Kiyosaki - Do důchodu mladý a bohatý

Zavřít
Prodávající
Roman Haidaš
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!