Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Olga Krumlovská: Horoskopy 2017

Popis:

Název: Horoskopy 2017

Edice:

Autor: Olga Krumlovská

Překlad:

Popis: Astroložka, novinářka a spisovatelka PhDr. Olga Krumlovská přichází již tradičně se svou knihou horoskopů, ve které podrobně rozebírá jednotlivá znamení podle dekanů – rozděluje předpovědi na třicet šest základních oblastí a podle postavení planet v roce 2017 stanoví kvalitu času a vývoj událostí, které mohou zrozenci jednotlivých období očekávat. Opět směřuje své předpovědi do tří základních oblastí – těmi jsou láska a mezilidské vztahy, zdraví a energie, finance a zaměstnání. Tentokrát k jednotlivým dekádám zařadila také předpověď pro děti. U každého dekanu samozřejmě nechybí výčet úplňků a novoluní v roce a jejich pozitivní, neutrální nebo negativní vliv na zrozence daného období.

Počet stran: 311

Formát: 129 x 201 mm

Vazba: Pevná, lesklé lamino

Příloha:

Vyšlo: 2016

Nakladatelství: Brána

Sleva:

Ukázka:

Stav: Perfektní

Poznámka: 1. vydání; látková záložka

Osobní předání možné po předcházející telefonické domluvě (722 711 226) v Kutné Hoře nebo v Praze, jinak posíláme na dobírku, poštovné a balné 120 Kč.

Při objednávce více položek platíte jen jedno poštovné (podle rozměrů a váhy zásilky), které Vám sdělíme e-mailem.

Publikaci Vám můžeme také dopravit na Vaši adresu. V případě zájmu si o podmínky a cenu za dopravu napište na obchod@art-tour.cz

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13338211

Počet zhlédnutí:

7 012x

Zhlédnutí detailu:

253x

Galerie TOP inzerátů - Kalendáře, horoskopy

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 757 inzerátů