18.10.2020 19:29   |  Nabídka / Prodám   |  Knihy o zdraví
Cena: Neuvedeno
Popis:

Prodám ihned knihy
ZDRAVÍ JE V NAŠÍ HLAVĚ:
Všeobecně se ví, že naše zdraví ovlivňuje životní styl, dědičnost a životní prostředí. Ale kromě těchto faktorů existuje velmi úzký vztah mezi zdravím a emocionálním stavem neboli psychikou člověka. Dlouhodobý stres, život pod tlakem a negativní emoce se odrážejí na našem zdravotním stavu. Uvádí se, že až 80 procent nemocí ovlivňuje naše psychika. Často postačí změna postoje k tomu, aby člověk pocítil znatelnou úlevu i na fyzické úrovni.
KDO MI VYPNUL MOZEK? Je prokázáno, že to, jakým způsobem myslíme, ovlivňuje naše chování, naše studijní výsledky, a dokonce i naše zdraví a úspěch. Autorka se věnuje tématům optimálního způsobu myšlení a činností mozku: myšlení a učení, ovládání svého myšlenkového života, zvládání stresu, překonávání mentálních, emočních a duchovních obtíží.
ZAPNĚTE SI MOZEK Co byste udělali, kdybyste si mohli zapnout mozek a být šťastnější, zdravější na těle i na mysli, úspěšnější a inteligentnější? Spínačem je vaše mysl. Máte mimořádnou schopnost určovat a ovládat úroveň intelektu, duševního zdraví, pokoje a štěstí i bránit rozvoji onemocnění vlastního těla a mysli.
Osobní odběr v Brně.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


apoštol

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14032399
Počet zhlédnutí:
8 377x
Zhlédnutí detailu:
705x