Sbírka komiksů: Vaillant + Tintin + Zona 84 * Super nabídka!

Cena:

50 000 Kč

Chcete knihu?

Půjčte si 15000Kč: A vyhrajte dovolenou!
Popis:

Prodám svoji sbírku starých komiksových časopisů: Vaillant - Pif (196x) + Tintin -staré týdeníky (víc, než 500 čísel) + Zona 84 - (69x).

Jde o jedny z nejlepších komiksových časopisů, jaké ve 20.století vycházely. Ukázky + popis jsou podrobněji uvedeny v jednotlivýjm mých nabídkách na Hyperinzerci.

Mimořádná nabídka!!!

Bezkonkurenční cena, protože mi jde o rychlý prodej. Lze domluvit i další bonusy (další komiksy z mých nabídek), v případech rychlého obchodu (bez průtahů a jiných komplikací nebo v případě nabídky výměny). Cena za odeslání (poštovné, balné, odvoz na poštu): 1000Kč (odhaduji 5-7 velkých balíků). Doporučuji osobní odvoz z vaší strany -zcela jistě vás benzín vyjde na méně, než odeslání a budete vidět, co kupujete.

Mimořádná nabídka!!! Nečekejte a kupujte! Levněji to nikde nekoupíte a většinu z těchto čísel už ani nikde neseženete.

Na zaplacení lze domluvit odklad nebo zálohu a splátky. Vzhledem k možnostem si vzít půjčku na velmi nízký úrok (do 5% RPSN) je riziko čekat a nechat se někým předběhnout. Nečekejte, zvažte rychle a kupujte!

Máte k nabídce nějaký dotaz? Napište mi.

Na dotazy, zda je nabídka aktuální, neodpovídat nebudu. Pište rovnou, co vás ohledně této nabídky zajímá a zda máte zájem o zakoupení (nebo částečně o výměnu za věci, které sháním). Děkuji!

Oblast inzerce:

Pardubice

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13681072

Počet zhlédnutí:

12 484x

Zhlédnutí detailu:

1 166x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 952 inzerátů