Kategorie
Home Knihy Ostatní knihy Knihy 150

Knihy 150

Brno-sever
14. 3. 2023 - 19:45
150 Kč
Prodávající

Popis

Prodám knihy po 150 Kč
Čeština pro všechny - Autorka vysvětluje odlehčeně a jednoduše ty pravopisné jevy, ve kterých se často chybuje. S pomocí knihy se čtenáři naučí psát správně, aby už nemuseli mít obavy ze svých jazykových nedostatků. Vyzrají tak nejen na spoustu pravopisných chytáků, ale seznámí se i s významem některých problematických slov. A dost možní si pak češtinu oblíbí, či dokonce zamilují podobně jako autorka této knihy.
Encyklopedie do kapsy
Léčebná sůl - Sůl je nejen nejrozšířenější dochucovadlo, ale dokáže zároveň významně pomoci našemu zdraví. Její správné užívání pomáhá předcházet nemocem oběhové soustavy, jater, kloubů či srdečnímu infarktu. Přední odborník N. I. Danikov vás v knize provede úžasnými možnostmi, které sůl při samoléčbě a prevenci nabízí. Zjistíte, že sůl je opravdu nad zlato!
Pohřešuje se prezident - Jeden z nejdramatičtějších, ale především nejautentičtějších thrillerů poslední dekády od bývalého prezidenta USA Billa Clintona a novodobého klasika detektivek Jamese Pattersona! Tohle by se klidně mohlo stát Prezident Spojených států amerických zmizel. Svět je v šoku. Možný důvod je ale mnohem horší, než si kdo kdy dovedl představit Americe hrozí útok nevídaného rozsahu a Washington sevře strach a nejistota. Šeptá se o kyberteroru a zrádci v kabinetu. A pak se první muž západního světa sám stane hlavním podezřelým a slehne se po něm zem
Utopie pro realisty - Nepodmíněný příjem, otevřené hranice a 15 pracovních hodin týdně. Bregman je kritikem technokratické doby bez hodnot a ideálů. Kromě kritiky předkládá i řešení, která mohou být podnětem k zamyšlení!

Základní údaje

Oblast inzerce
Brno-sever
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
30151860383554694727
150 Kč
Prodávající

Knihy 150

Zavřít Zavřít
Prodávající
apoštol
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!