Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Báječné nakupování před svatbou Sophie Kinsella

Popis:

Becky Bloomwoodové se teď v životě všechno daří. Získala vysněnou práci osobní nákupčí (kdy nakupuje za cizí peníze, a ještě za to bere plat). Bydlí v báječném bytě na Manhattanu se svým přítelem Lukem. Otevřeli si společný účet (i když se občas neshodnou na tom, patří-li módní sukně do výdajů na domácnost). Pak ji Luke požádá o ruku a najednou je její život plný vzruchu. Beckyina maminka chce, aby se vzali v Oxshottu a aby Betty šla v jejích starých nabíraných svatebních šatech. Lukeova matka chce uspořádat velkolepou hostinu v New Yorku, na níž bude hrát newyorská filharmonie. Becky ví, že by se k některé alternativě měla přiklonit, jenomže ji právě nejvíc baví ochutnávat svatební dorty, zkoušet šaty a prohlížet si svatební dary. Čas utíká, na obou stranách Atlantiku se konají plány a Becky si brzy uvědomí, že se dostala do pěkné kaše .

Série:

Shopaholic (3.)

Originální název:

Shopaholic Ties the Knot (2004)

Žánr:

Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: 2006, BB art

Počet stran: 382

Vazba knihy: brožovaná s přebalem

Stav : velmi dobrý

---337----

Způsob dodání : Výhradně pošta po předchozí platbě předem . Základní zasílací náklady pošta ČR : 80Kč.Nakupujte více předmětů - ušetříte zasílací náklady. Předmět není zasílán formou dobírka, ani s osobním převzetím.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

12704749

Počet zhlédnutí:

15 191x

Zhlédnutí detailu:

554x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 331 inzerátů