Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Kamil Lhoták: Obrazy, kresby, grafika - Výstavní katalog

Popis:

Výstavní katalog

Název: Kamil Lhoták: Obrazy, kresby, grafika

Edice:

Popis: Výstavní katalog k výstavě tvorby Kamila Lhotáka v Muzeu Mladobolleslavska pořádané ve dnech 16. září až 26. listopadu 2017

Výstava zachycuje umělcovu tvorbu od počátku jeho činnosti ve třicátých letech minulého století až do let osmdesátých a snaží se ukázat nejenom ta Lhotákova díla, která jsou dobře známá, ale i práce, které jsou vystaveny úplně poprvé.

Šedesát olejů, kvašů a temper ukazuje Lhotákovo mistrovství jak prostřednictvím prací minimalistických rozměrů, tak i velkoformátových pláten. Hned deset z těchto prací má svou premiéru a další byly naposledy vystaveny před mnoha desítkami let.

Počet stran: 122 plus obálka

Formát: 205 x 241 mm

Vazba: V4

Příloha:

Vyšlo: 2017

Vydal: Muzeum Mladoboleslavska

Stav: Perfektní

Poznámka:

Osobní předání možné po předcházející telefonické domluvě (722 711 226) v Kutné Hoře nebo v Praze, jinak posíláme na dobírku, poštovné a balné 100 Kč.

Při objednávce více položek platíte jen jedno poštovné (podle váhy zásilky), které Vám sdělíme e-mailem.

Katalog Vám můžeme také dopravit na Vaši adresu. V případě zájmu si o podmínky a cenu za dopravu napište na obchod@art-tour.cz

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13651802

Počet zhlédnutí:

3 995x

Zhlédnutí detailu:

276x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 793 inzerátů