03.09.2019 11:30   |  Nabídka / Prodám   |  Sci-fi, fantasy, hry na hrdiny
Cena: 50 Kč

Popis: kniha od: Erich von Däniken
Mayský kalendář byl nejpřesnější ze všech: odchyloval se od exaktní, astronomy vypočítané délky roku oběžné dráhy Země okolo Slunce jen minimálně.
Vědci se shodují v názoru, že mystické nulové datum, od kterého fenomenální mayský kalendář začíná, je 11. srpna 3114 před Kristem. Co se ten den stalo? Proč Mayové, dědicové neznámé minulosti, stanovili pro svůj kalendář pevný počátek? Jejich předkům se zřejmě muselo v hodině nula přihodit něco neuvěřitelně důležitého. Závěry mayské archeologie však nejsou schopny se s problémem mayského kalendáře vypořádat. Proč kalendář začíná celá tisíciletí před vlastní mayskou epochou? Kdo určil toto počáteční datum? S čím je spojeno? Je to den, kdy přišli na Zem bohové?
Žánr: Literatura světová, Mytologie, Záhady
Vydáno:1994, Knižní klub, Baronet
Počet stran: 288
Překlad: Vladimír Kejval
Ilustrace/foto: Ralf Lange, Erich von Daniken, Gene Philips, Diego Molina, Helmuth Hammer, Jean Fréderick Von waldeck, Rudolf Eckhardt, Frederick Catherwood, Marion Arnemann, Doris Arnemann
Autor obálky: Petr Holzner
Vazba knihy: pevná / vázaná
Cena:50 kč
Stav odpovídá foto
osobní odběr v Praze možný , případné poštovné dle platných tarifu pošty bude připočteno k základní cenně. Na dobírku nezasílám.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


J.R.Harampádí
Telefon: 704 044 958

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15054538
Počet zhlédnutí:
56x
Zhlédnutí detailu:
5x